Rádio Spin rozšiřuje pokrytí

Rapové Rádio Spin se od 1. dubna 2022 rozšiřuje do regionů, chce přilákat nové posluchače.

Spin radio - nejvíce rapu v republice

Rozhlasová skupina Radio United Broadcasting rozšiřuje dosah svého rapového Rádia Spin, které od pátku 1. dubna vstupuje do regionů. Pro expanzi Spin využije některých vysílacích kmitočtů Rádia Signál, které zachová své vysílání už jen ve středních Čechách a v Brně.

Rádio Spin si nově mohou naladit posluchači v Liberci, Hradci Králové, Havlíčkově Brodě, Jihlavě, Táboře, Českých Budějovicích, Plzni a Karlových Varech. „Budeme hlavně ve městech, kde se nacházejí mladí lidé a studenti. Právě ty chceme oslovit,” uvedl programový ředitel Roman Blinka.

Posluchačskou obec stanice tvoří především mladší posluchači ve věku 20-29 let, nejsilněji se celkově rádio opírá o posluchače 12-39 let.

Nový slogan rádia zní: „Nejvíc rapu v rapublice”. Hudební formát stanice je zaměřený na hip hop, rap a r’n’b, zpravodajsky rádio pokrývá dopravní informace, kulturního a společenský servis a klíčové sportovní události.

Prodej reklamy pro stanici zajišťuje mediazastupitelství Media Club. Spin umožňuje regionální cílení na 6 lokalit (regionálních odpojů).

zdroj: Rádio Spin