Velké rádiové koncerty v roce 2024

Řada rádií připravuje i v letošním roce velké hudební akce – koncerty a festivaly. Jejich posluchači a fanoušci se tak mají na co těšit.

Radiove koncerty 2024, Cesky mejdan s Impulsem, Holba Rock na grilu, Konopiste, Millennium Explosion, Megakoncert

Rádio Blaník NAROZENINOVÝ KONCERT

Narozeninový koncert Rádia Blaník proběhne tradičně na Konopišti 25. května 2024. Překvapivá je zahraniční hvězda Boney M s Liz Mitchell, naopak tradiční je sestava domácích interpretů: Lucie Bílá, Michal David, Anna K, Michal Hrůza, Olga Lounová, Petr Kolář, Monika Absolonová, Standa Hložek, Vojta Nedvěd, Jakub Smolík a kapely No Name a O5 a Radeček. Koncert je pravidelně vyprodaný během několika týdnů, na letošek pořadatelé slibují prodávat část vstupenek ještě i v dubnu.

Radio Čas Rock HOLBA ROCK NA GRILU

Radio Čas Rock připravuje další ročník dvoudenního hudebního festivalu skvělého jídla, pití a nejlepší československé rockové muziky. Uskuteční se 26. a 27. července 2024 na letišti v Kylešovicích. Vstupenky jsou dostupné v několika vlnách v předprodeji a návštěvníci se mohou těšit na vystoupení kapel Harlej, DESmod, Doga, Citron, Alkehol, Bastard, Cocotte Minute, Bijouterrier, Protheus, Penzistor a dalších.

Rádio Impuls ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM

Český mejdan s Impulsem je už také tradiční, téměř pětihodinový hudební koncertní maraton s největšími hvězdami české a slovenské populární hudby. Letopšní už 8. ročník se opět koná v pražské O2 areně v sobotu 19. října 2024. Vstupenky jsou v předprodeji a organizátoři odhalují interprety postupně, známí už jsou Michal Hrůza, Divokej Bill, Lenka Filipová a její dcera Lenny nebo Queenie.

Radio Kiss MILLENNIUM EXPLOSION

Rádio Kiss přiveze 23. listopadu 2024 do pražské O2 areny hvězdy z přelomu tisíciletí! Druhý ročník čtyřhodinová hudební kompilace toho nejlepšího z milénia nabídne kromě hudby i zábavu a spoustu tanečních vzpomínek. Vystoupí Mike Candyse, Kate Ryan, Karma, Eiffel 65, Danzel, Fatman Scoop či Dario G a Guru Josh Project.

Radio Čas MEGAKONCERT PRO VŠECHNY BEZVA LIDI

Loňský Megakoncert pořádalo Radio Čas v ostravské Ostravar Aréně po čtyřleté odmlce. A hned na místě se zavázalo navázat na tradici uspořádáním dalšího ročníku v sobotu 23. listopadu 2024 na oslavu 26. výročí od založení stanice. Interprety stanice zatím oficiálně nezveřejnila a ani vstupenky dosud nejsou v předprodeji.

zdroj: Rádio Blaník, Radio Čas Rock, Rádio Impuls, Radio Kiss, Radio Čas