Rádio Blaník vysílá v Liberci na 101,4 FM

V severních Čechách od pondělí 6. září 2021 uslyší na liberecké frekvenci 101,4 FM posluchači místo Radia Contact program Rádia Blaník Liberec.

Radio Blanik Liberec

Lidé ve městech Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov, Železný Brod, Semily ale také v řadě menších obcí budou od 6. září 2021 moci nově poslouchat vysílání Rádia Blaník Liberec ve vyšší kvalitě. Blaník tak v rámci skupiny Media Bohemia nahradil původní vysílání Radia Contact.

„Není to ještě ani rok, kdy jsme spustili vysílání programu Rádia Blaník pro Moravu a Slezsko. Nyní už vidíme, že si za těch několik měsíců našel řadu nových posluchačů. Posílení našeho signálu v Libereckém kraji bylo dlouhá léta naším velkým snem, proto jsme rádi, že k tomu nyní dochází. A pevně doufáme, že i zde si náš unikátní hudební a programový mix najde podobně jako na Moravě a Slezsku spoustu nových fanoušků, kteří v něm najdou to, co jim dosud chybělo“, říká Daniel Rumpík, programového ředitele Rádia Blaník.

Nové rozšíření pokrytí má pak samozřejmě význam i z obchodního hlediska. „Jsem velmi rád, že Rádio Blaník bude na frekvenci 101,4 FM v severních Čechách více slyšet. Po úspěšném startu na Moravě a ve Slezsku, se nám rozšiřují nové obchodní možnosti na severu republiky. Díky tomu se reklamním zadavatelům otevírají nové příležitosti v podobě speciálních projektů, které na Rádiu Blaník velmi dobře fungují. Velký potenciál vnímám v cílení, silnějším zásahu a v kampaních zaměřené na regionální synergie, které budou mít přesah do celé České republiky,“ uzavírá Štěpán Ryska, obchodní ředitel a jednatel Radiohouse.  

zdroj: Rádio Blaník a Radiohouse