Radio Zlín se začlenilo do rodiny Hitrádií

Radio Zlín, nejposlouchanější regionální rozhlasová stanice ve Zlínském kraji, se stává od pondělí 31. května 2021 součástí celoplošné sítě Hitrádií jako Hitrádio Zlín.

hitrádio Zlín, rádio profesionál

Rodinu regionálních Hitrádií provozuje skupina Media Bohemia. Pokrytím Zlínského kraje se programový koncept postavený na regionálních stanicích rozšíří do celé republiky.

„Hitrádio Zlín bude znít všemi barvami současného popu a svým posluchačům nabídne vše, co potřebují slyšet. Kvalitní regionální zpravodajství, doplněné o informace z regionu, i příjemnou společnost známých hlasů, které od pondělí 31. května posílí ranní dvojice Johan Mádr a Ondra Havel ze Snídaně šampionů,” popsala programová ředitelka Hitrádií Markéta Rachmanová.

Do programu Hitrádia Zlín se od 28. května vrátí i moderované večery a víc prostoru má dostat také víkendový program, který se rozšíří o aktuální zpravodajství a tipy na místa i akce v kraji.

Začlenění Hitrádia Zlín do celoplošné sítě Hitrádií přinese také změny v nabídce reklamních produktů mediazastupitelství Radiohouse, které rozšiřuje svou nabídku o značky Hitrádio Zlín a Rock Max.

“Dochází také k výraznému posílení obchodní pozice Radiohouse v rámci centrální Moravy,“ uvedl Štěpán Ryska, jednatel Radiohouse.

zdroj: Radiohouse