Radio Kiss Millennium Explosion zaplnilo O2 arenu

Čtyřhodinová hudební live show Radio Kiss Millennium Explosion 2023 přilákala do O2 areny na 15 tisíc návštěvníků.

Radio Kiss Millennium Explosion 2023 - Cascada, Lou Bega, Shaun Baker feat Jessica Jean, Groove Coverage, Las Ketchup, Panjabi MC, Floorfilla, Jan Wayne feat Charlene, Reel 2 Real feat The Mad Stuntman, Loony, Alice DJ, Lucenzo, DJ Antoine a Inna

V sobotu 25. listopadu vystoupily v pražské O2 areně přední hvězdy milénia jako Cascada, Lou Bega, Shaun Baker feat Jessica Jean, Groove Coverage, Las Ketchup, Panjabi MC, Floorfilla, Jan Wayne feat Charlene, Reel 2 Real feat The Mad Stuntman, Loony, Alice DJ, Lucenzo, DJ Antoine a Inna.

Když jsme před dvěma lety přicházeli s konceptem Radio Kiss Millennium Explosion, mnozí byli skeptičtí. Ale dnes? Dnes můžeme říct, že jsme to dokázali. Letošní akce nejen potvrdila silnou komunitu našich posluchačů, ale také překonala všechna očekávání, a to jak z hlediska atmosféry, tak i prodeje vstupenek,“ uvedl Jan Čadek, obchodní ředitel divize rádií Media Clubu.

Akce ale nebyla jen o zahraničních účinkujících. Atmosféru ve vyprodané hale, kterou zaplnilo na 15 tisíc lidí, rozpumpovalo 23 moderátorů a DJů Radia Kiss. Ti měli na starosti i grandiózní afterparty v O2 universum pro 4 tisíce nejvytrvalejších.

Další ročník Radio Kiss Millennium Explosion se bude konat 23. listopadu 2024 opět v O2 areně. Pořadatelé slibují, že vystoupí např. Karma, Mike Candys, Bellini, Dario G, Kate Ryan nebo Fatman Scoop. A vstupenky jsou chytře v prodeji již před letošními Vánocemi.

Radio Kiss ze skupiny Radio United Broadcasting obchodně zastupuje (a reklamu prodává) na národním i lokálním trhu Media Club.

zdroje: Radio Kiss, Media Club