Radio Energic spustilo vysílání

V pondělí 25. září 2023 v 18:00 zahájilo rozhlasovou párty své digitální vysílání Radio Energic. Stanice je zařazena v multiplexu TELEKO DAB.

Rádio Energic zahájilo vysílání v Teleko DAB multiplexu

Mezi digitální rozhlasové stanice u nás se zařadilo mladoboleslavské Radio Energic. Profiluje se jako moderní rozhlasová stanice vysílající hudební formát CHR pro mladé posluchače ve věku 15-40 let a všechny, kdo mají rádi nejnovější muziku.

„Naším základem je TOP40 z hitparád, takže budeme sledovat aktuální hudební trendy. Dáváme ale příležitost i novým interpretům a kapelám, které nedostávají prostor jinde, protože je nezastupuje žádné velké vydavatelství, ale jejich hudba stojí za pozornost,“ uvedl Tomáš Veselý, jednatel a programový ředitel stanice Radio Energic.

Dvouhodinová show Ranní nakopávač s Jirkou Štěpo Štěpánkem a Romanem Duškem je od 7:00 postavená zejména na humoru a zábavě. Štěpánek v minulosti působil jako programový ředitel Rádia Kiss Delta, Dušek je zkušeným moderátorem regionálních akcí. Na ranní vysílání pak navazují jednotlivé programové bloky. Zpravodajství z Česka i zahraničí posluchači uslyší denně mezi osmou a šestnáctou hodinou. Víkendové vysílání pak bude mít vlastní programové schéma.

Radio Energic - odhadované pokrytí území digitálním signálem stanice v TELEKO DAB multiplexu
Mapa pokrytí území signálem Radia Energic (multiplex TELEKO DAB), zdroj: ČTÚ (stav k 20.1.2022)

 

Radio Energic vysílá digitálně v multiplexu TELEKO DAB a je k dispozici také online (na vlastním webu a na Play.cz.

zdroje: Rádio Energic, ČTÚ