Přímé přenosy všech hokejových zápasů extraligy

Český rozhlas nově zajišťuje přímé přenosy ze všech extraligových hokejových zápasů. Fanouškům tak nemusí uniknout žádný gól jejich oblíbeného mužstva.

Přímé přenosy všech zápasů hokejová Tipsport extraligy nabízí fanouškům Český rozhlas

Český rozhlas uzavřel se společností BPA sport marketing, která je výhradním marketingovým partnerem Tipsport extraligy, spolupráci po dobu pěti let a stal se mediálním partnerem nejvyšší domácí hokejové soutěže. Díky tomu může nabídnou sportovním fanouškům až do konce sezony 2027/2028 živé audio přenosy ze všech hokejových zápasů. V jednu chvíli tak bude přenášet sedm až osm utkání. Tato služba je zcela zdarma, na rozdíl od placené televize, která také hokejové zápasy vysílá.

„Těší mě, že Český rozhlas Radiožurnál získal od společnosti BPA sport marketing exkluzivní vysílací práva na zápasy české extraligy ledního hokeje po dobu pěti sezon,“ uvedl René Zavoral, generální ředitel Českého rozhlasu a dodal „Kromě standardních přenosů na stanicích Radiožurnál a Radiožurnál Sport odvysíláme od 14. září přímé přenosy ze všech zápasů hokejové extraligy na internetu.“

Vysílání kompletních přenosů ze všech zápasů umožňuje hokejovým nadšencům fandit svým týmům a prožívat jejich úspěch i neúspěchy, i když nemohou zrovna být na stadionech nebo nemají možnost sledovat televizi. Poslouchat zvukový přenos mohou nejen doma, ale také třeba při práci, na cestách, a dokonce i při řízení automobilu. A to ať jsou v podstatě kdekoli.

Přímé přenosy jsou dostupné na zpravodajském serveru iROZHLAS.cz, webu stanice Radiožurnál Sport, audioportálu mujRozhlas nebo na webu hokej.cz.

zdroj: Český rozhlas, BPA