Posluchači Blaníku vyhrávají energii na rok zdarma

Rádio Blaník odstartovalo druhou etapu hry pro posluchače, kdy vítězům jednotlivých kol proplácí roční zálohy na energie.

Rádio Blaník hraje o energie na rok zdarma

Rádio Blaník využívá aktuální téma růstu cen elektřiny a plynu českých domácností pro zvýšení atraktivity svého vysílání pro vlastní posluchače. Zároveň láká k Blaníku i posluchače nové, pro které může být možnost výhry energie na rok zdarma dostatečným impulsem, aby si stanici naladili. Téma energií je natolik atraktivní, že se Blaník ke hře, kterou v premiéře uvedl letos na jaře, znovu vrací. Aktuálně se o energie začalo hrát v pondělí 17. října a první výherce se bude moci radovat už v pondělí 24.10. 2022.

Rádio Blaník dlouhodobě vystupuje se strategií, že posluchačům ulehčuje život a pomáhá jim jako blanický rytíř v těžkých chvílích. Dnes více než kdy jindy vnímáme, že se naši posluchači často ocitají ve finanční tísni, protože nedokáží zaplatit své účty za energie. Proto jsme se spolu se Sev.en Energy rozhodli, že jim proplatíme roční zálohy a trochu jim v současné situaci ulehčíme život,“ říká Daniel Rumpík, programový ředitel Rádia Blaník. 

Naše společnost je tradičním výrobcem stabilní levné energie převážně z domácích paliv, což je přesně disciplína, která by postupně mohla domácnostem pomoci snížit částky na fakturách. I proto nám připadala iniciativa Rádia Blaník velmi sympatická a rozhodli jsme se ji podpořit,“ dodává Gabriela Sáričková Benešová, mluvčí společnosti Sev.en Energy, která je partnerem hry. 

Rádio Blaník je pohodové české rádio, které zaměřuje svůj program na věkovou skupinu 30-59 let. Hudební formát obsahuje vysoký podíl domácích interpretů (českých písniček). Stanice patří do mediální skupiny Media Bohemia, reklamu prodává RADIOHOUSE. 

zdroj: Rádio Blaník, RADIOHOUSE