Podzim na rádiích Media Bohemia

Přehled plánovaných změn a novinek, které pro letošní podzim připravily rádia ze stáje Media Bohemia – Hitrádio, Rádio Blaník, Rock rádio a Fajn rádio.

Podzim 2023 na rádiích Media Bohemia, změny a novinky, Hitrádio Fajn rádio, Rock rádio, Blaník

Rádio Blaník

Rádio Blaník v září vrátí do vysílání oblíbenou soutěž Energie zdarma. Pravidla jsou jednoduchá a 12 výherců získají jako odměnu proplacení měsíčních účtu za energie a 3 pak proplacené celoročních náklady za energie.

V neděli 10. září se fanoušci rádia mohli zúčastnit výšlapu s populárním psem Gumpem na Blaník, spojeného s koncertem Olgy Lounové a dalšími zábavnými aktivitami.

V sobotu 23. září proběhne pro moravské posluchače velký Koncert Rádia Blaník v Ostravě, kde vystoupí kapely jako Kabát, Buty a Wanastowi Vjecy.

Na podzim stanice plánuje i několik speciálních hudebních víkendů.

Hitrádio

Hitrádio bude pokračovat v populární celodenní hře Cashemesky, která získala u posluchačů velkou oblibu.

Na září má stanice připravenu výraznou obměnu zvukového obalu, včetně nových zpívaných jinglů a celé řady dalších zvukových prvků.

V pražském Bastionu v září proběhne další ze série unikátních akustických koncertů City Live, tentokrát s kapelou Jelen a Kateřinou Marií Tichou.

V říjnu se pak bude soutěžit o dovolenou na Srí Lance.

Rock rádio

Rock rádio v září kompletně sjednocuje program a vysílání realizuje už pouze z pražské centrály. Ruší proto studio v jižních Čechách a posluchači už neuslyší zdejšího dlouholetého moderátora Marka „Marothu“ Pavelku.

Ranní drive Rockový rozjezd na Rock rádiu bude nově moderovat hudebník Honza Danda, který se více zaměří na zpravodajství o rockových událostech v ČR i zahraničí.

3. listopadu oslaví stanice v plzeňském Depu své 15. rockové narozeniny, kde slavnostně pokřtí kalendář Rockerka roku 2024 a představí novou moderátorskou posilu z hudební branže.

Fajn Rádio

Fajn rádio čekají také personální změny. Původně odpolední dvojice Aneta Kratochvílová a Petr Hataš zůstává pro ranní vysílání i po prázdninách a v říjnu stanice představí nový moderátorský tým pro Fajn odpoledne.

Na podzim se do vysílání vrátí mezi žáky a studenty oblíbená soutěž Fajn lyžák, kdy si vítězná třída zalyžuje „all inclusive“ na Klínovci.

Předvánoční Fajn adventní kalendář zase potěší fanoušky stanice na sociálních sítích.

zdroje: Media Bohemia, Radiohouse