Ježíšek Frekvence 1 naděluje

Ježíšek Frekvence 1 i letos rozdává dárky za půl milionu korun! Obdaruje vybrané posluchače, kteří zašlou svůj vánoční příběh.

Ježíšek Frekvence 1 naděluje

I v letošním roce bude posluchačům nadělovat dárky Ježíšek Frekvence 1. Obdaruje ty posluchače, kteří mu zašlou své přání a připojí vánoční příběh, proč by měli obdržet tento dárek právě oni.

A jednou denně v pracovních dnech (rádiový Ježíšek o víkendech nepracuje) mezi 12. a 23. prosincem 2022 v ranním vysílání se zúčastnění posluchači dozví, čí příběh v daný Frekvence 1 splní. A později, mezi 11 a 14 hod. si budou moci všichni poslechnout, jak předání probíhalo.

V letošní předvánoční hře na podporu poslouchanosti stanice se hraje o vánoční dárky v celkové hodnotě až půl milionu korun. Pro jednotlivá kola je deník limit výhry 40 tisíc Kč, pro hlavní výhru v pátek 23. prosince pak 100 tisíc Kč. Výběr denní výhry, tedy účastník hry, jehož příběh byl pro příslušný herní den vyhodnocen jako nejzajímavější ze všech dosud doručených příběhů provádí 3 – členná porota, složená z pracovník stanice.

Rádio Frekvence 1 ze skupiny Active Group obchodně zastupuje a reklamu prodává Media Club.

zdroj: Frekvence 1