Hitrádio Zlín láká posluchače na peníze

Moravský člen rodiny Hitrádií láká posluchače novou lokálně cílenou hrou o peníze. Na zastávkách rádiového Valašského expresu čekají pětistovky nebo chtivý průvodčí. 

Valašský expres - soutěž Hitrádia Zlín o peníze

Hitrádio Zlín zatraktivnilo svůj program pro stávající i nové posluchače novou rádiovou hrou. V ní každý listopadový pracovní den může jeden hráč vyhrát až 5000 Kč. Vybraný posluchač Hitrádia Zlín se na chvíli totiž stane rádiovým průvodčím Valašského expresu. Tento fiktivní rádiový vlak zastavuje v 10 zastávkách, v každé z nich čeká 500 Kč. Nebo na zastávce místo peněz může čekat jiný průvodčí, který hráče vystřídá a připraví ho o celou dosud nasbíranou výhru…

Hitrádio Zlín rozdává posluchačům peníze po celý den. Nejprve mohou vyhrát v naší ranní show Snídaně šampionů a pak ještě kdykoliv v průběhu dne díky novému Valašskému expresu,“ říká Michal Pistolas, programový ředitel Hitrádia Zlín a dodává: Půjde o opravdu adrenalinovou jízdu, protože pokaždé bude na soutěžícího průvodčího čekat někde na trase jiný průvodčí, který mu sebere brašnu s penězi a vystřídá ho. Čekat bude každý den jinde a bude tak vždy záležet na konkrétním soutěžícím, jestli se spokojí s aktuální výhrou a z vlaku vystoupí, než se s průvodčím potká nebo zariskuje a pojede další zastávku. Rád používám jako příměr i náš slogan hry: Můžete mít víc, všechno nebo nic.

Hitrádio Zlín (původně Rádio Zlín) se stalo plnohodnotným členem rodiny Hitrádií za skupiny Media Bohemia 31. května 2021. Stanici obchodně zastupuje a reklamu prodává společnost RADIOHOUSE.

zdroj: Hitrádio Zlín, RADIOHOUSE