Velké rádiové koncerty v roce 2023

Řada rádií připravuje v příštím roce pořádat velké hudební akce – koncerty a festivaly. Jejich posluchači a fanoušci se mají na co těšit.

Rádiové koncerty 2023

Rádio Blaník NAROZENINOVÝ KONCERT

Narozeninový koncert Rádia Blaník proběhne tradičně na Konopišti v měsíci květnu 2023. Přesný termín ani další podrobnosti stanice ještě nezveřejnila, ale to není nic neočekávaného. Koncert je pravidelně vyprodaný během několika týdnů, pořadatelé proto s informacemi ani prodejem vstupenek nespěchají.  

Radio Čas Rock HOLBA ROCK NA GRILU

Rádio Čas Rock připravuje další ročník dvoudenního hudebního festivalu skvělého jídla, pití a nejlepší československé rockové muziky. Uskuteční se 21. a 22. července 2023 na letišti v Kylešovicích. Vstupenky jsou v předprodeji a stanice vystupující interprety odtajňuje postupně. Aktuálně známí jsou TŘI SESTRY, TRAKTOR a ALICE.

Rádio Impuls ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM

Český mejdan S Impulsem je už také tradiční, téměř pětihodinový hudební koncertní maraton s největšími hvězdami české a slovenské populární hudby. 7. ročník se opět koná v pražské O2 areně 21. října 2023. Vstupenky jsou v předprodeji a organizátoři prozradili prvního interpreta, skupinu Olympic s nestárnoucím Petrem Jandou.

Radio Kiss MILLENNIUM EXPLOSION

Rádio Kiss přiveze  25. listopadu 2023 do pražské O2 areny hvězdy z přelomu tisíciletí! Čtyřhodinová hudební kompilace toho nejlepšího z milénia nabídne kromě hudby i zábavu a spoustu tanečních vzpomínek. Vystoupí více než desítka hvězd jako CASCADA, LOU BEGA, SHAUN BAKER feat. JESSICA JEAN, GROOVE COVERAGE, LAS KETCHUP, PANJABI MC, FLOORFILA, JAN WAYNE feat. CHARLENE, REEL 2 REEL feat. THE MAD STUNTMAN, LOONA, ALICE DJ, LUCENZO, DJ ANTOINE a INNA! Po skončení akce proběhne ve vedlejší hale O2 Universum obří afterparty pro cca 4 tisíce účastníků. Předprodej vstupenek stanice spustila 25. listopadu 2022 a během pěti dnů je koncert téměř vyprodán a afterparty vyprodaná.

Radio Čas MEGAKONCERT PRO VŠECHNY BEZVA LIDI

Rádio Čas pořádá 25. listopadu 2023 v ostravské Ostravar Aréně po čtyřleté odmlce a peripetiích s rušením plánovaných koncertů opět tradiční Megakoncert jako oslavu 25. výročí od založení stanice. V několikahodinovém hudebním českých a slovenských písniček vystoupí mj. KAPITÁN DEMO, MIG 21, TOMÁŠ KLUS, O5 A RADEČEK a EWA FARNA. Vstupenky jsou v předprodeji už od letošního září.

zdroj: Rádio Blaník, Rádio Čas Rock, Rádio Impuls, Rádio Kiss, Rádio Čas