V pondělí 11. března spustilo Rádio Čas 3 nové vysílače, nejvýznamnější z nich v Jihlavě. Po sesterském Rádiu Dálnice, které ukončilo provoz na konci března loňského roku, stanice na Vysočině získala vysílací frekvence:
Vysílače Měřín a Velká Bíteš svým nízkým výkonem pokrývají jen malé území. Jihlavský vysílač, jehož výkon se blíží 1 kW, už je zajímavější.
„Těší nás, že můžeme v letošním roce opět rozšířit působnost a přinášet dobrou náladu i za hranice domovské frekvence. Jsme přesvědčeni, že naše programové portfolio osloví nové posluchače i na Vysočině,“ uvedl Roman Jeřábek, generální ředitel stanice.
Rádio Čas, které vloni v listopadu oslavilo 25. narozeniny, zároveň zmodernizovalo své vysílací studio. Slavnostně z něho začalo vysílat 6. března. Souběžně proběhla úprava loga a změny se už brzy dočká také celková vizuální identita stanice.
Čas je možné poslouchat v FM pásmu na třicítce frekvencí, on-line a na televizních přijímačích v pásmu DVB-T2. Od loňského července pak také ve zkušebním vysílání dočasného PD DAB+ multiplexu.
Lokální reklamu si stanice prodává sama, na národním trhu ji zastupuje RADIOHOUSE.
zdroje: Rádio Čas
Your cart is currently empty!
Notifications