Narozeninová oslava Rádia Blaník zaplnila Konopiště

Letošní narozeninový koncert Rádia Blaník si na Konopišti nechalo ujít více než 12 tisíc návštěvníků. A stejně, jako v minulých letech, bylo vyprodáno…

Narozeninový koncert Rádia Blaník 2024, koncert pro všechny bezva lidi, amfiteátr Konopiště, 25.5.2024

V sobotu 25. května 2024 se na Konopišti uskutečnil každoroční narozeninový koncert Rádia Blaník, který do přírodního amfiteátru přilákal rekordních více než 12 tisíc návštěvníků. A tradičně bylo vyprodáno. Na „Koncertě pro všechny bezva lidi“ vystoupila řada oblíbených domácích interpretů, mezi nimiž byli Michal David, Lucie Bílá, Monika Absolonová, Olga Lounová, kapely O5 a Radeček a No Name. Letos je doplnila i zahraničí kapela Boney M s Liz Mitchell. Překvapením bylo první vystoupení Blanické kapely s novou písní „Slunce dál svítí“.

„Blanické koncerty mají vždy naprosto úžasnou atmosféru a rádi se na ně vrací, jak samotní zpěváci, tak právě i naši fanoušci. Letošní rok, kdy se podařilo navýšit kapacitu areálu, se na Konopiště podíval rekordní počet dvanáct tisíc návštěvníků. Byl to pro nás opravdu výjimečný ročník a v narozeninových oslavách a překvapeních pro posluchače budeme pokračovat,“ dodal šéf programu Rádia Blaník a moderátor koncertu Daniel Rumpík.

Živě koncert přenášelo Rádio Blaník ze svého mobilního vysílacího studia. Díky tomu si mohli posluchači stanice užít narozeninovou hudební oslavu včetně exkluzivních rozhovorů s vystupujícími interprety a dalšími hosty.

zdroj a foto: Rádio Blaník