Ježíšek Frekvence 1 bude opět nadělovat

Ježíšek Frekvence 1 se chystá i letos rozdat dárky za půl milionu korun! Obdaruje vybrané posluchače, kteří zašlou své vánoční příběhy s vysněným dárkem.

Ježíšek Frekvence 1 naděluje a rozdává dárky posluchačům

I v letošním roce bude posluchačům nadělovat dárky Ježíšek Frekvence 1. Obdaruje ty posluchače, kteří mu zašlou svá vysněná přání a připojí vánoční příběhy, proč by měli obdržet tento dárek právě oni.

A jednou denně v pracovních dnech (rádiový Ježíšek o víkendech nepracuje), mezi 11. a 22. prosincem 2023 v ranním vysílání, se zúčastnění posluchači dozví, čí příběh v daný den Frekvence 1 splní. Před polednem, mezi 11 a 12 hod., si budou moci všichni poslechnout, jak předání probíhalo. A odpoledne mezi 14 a 15 hod. stanice ve vysílání připomeneme momentky z předávání dárku a naznačí, kam se Ježíšek Frekvence 1 vydá další den.

V letošní předvánoční hře na podporu poslouchanosti stanice se hraje o vánoční dárky v celkové hodnotě až půl milionu korun. Výběr denní výhry, tedy účastníka hry, jehož příběh byl pro příslušný herní den vyhodnocen jako nejzajímavější ze všech dosud doručených příběhů, provádí porota složená z pracovníků stanice.

Rádio Frekvence 1 ze skupiny Active Group obchodně zastupuje a reklamu prodává Media Club.

zdroj: Frekvence 1