Hudební Ježíšek Evropy 2 opět naděluje

Ježíšek Evropy 2 i letos rozdává kupu dárků. Získají je posluchači, kteří jako čtvrtí zareagují na vysílání aktuálního promo songu a otevřou plné políčko adventního kalendáře stanice.

Hudební Ježíšek Evropy 2 naděluje dárky, adventní kalendář Evropy 2 má letos 85 výherních políček

I v letošním roce bude posluchačům nadělovat dárky Hudební Ježíšek Evropy 2. Obdaruje ty, kteří se poté, co ve vysílání stanice uslyší aktuální promo song, dovolají do studia jako čtvrtí a otevřou dosud nevybrané políčko Adventního kalendáře Evropy 2. Těch kalendář letos obsahuje celkem 85. Promo song zazní min. 5x každý všední den a 6x v průběhu dnů víkendových. Celkem tak během sedmnácti dnů od 7. do 23. prosince 2022 obohatí Vánoce 85 posluchačům!

Letošní promo song EVROPA 2 ALL STARS TEAM 2022 – Držíme Ti flek je shodný s loňským. Pod jeho hudbou a textem je podepsaná dvojice zkušených producentů David Šmídt a Jakub Lenz. Klip režíroval režisér a zároveň moderátor Evropy 2 Randy Cøld.

V minulosti stanice vydávala tematické vánoční nebo letní songy. Videoklipy k nim točila většinou ve studiu, navíc šlo převážně o zahraniční předělávky. Text tohoto songu byl napsán na míru jednotlivým moderátorům. „Každý z nás, speakerů, má svoji úlohu trochu jinou. Každý zpívá o tom svým, co dělá na Evropě 2. A to se mi líbí,“ řekl ke skladbě Pavel Cejnar. V refrénu moderátoři zpívají sborově: „To jsme my, co držíme Ti flek na zemi.“ Slogan Držíme Ti flek všude odráží hlavní myšlenku aktuálního marketingového konceptu stanice.

V letošní předvánoční hře na podporu poslechovosti stanice se hraje celkem o 85 dárků, kterými jsou například lístky na festivaly a koncerty, wellness a hotelové pobyty, autokamery, palivové karty, vybavení do domácnosti nebo poukazy do restaurací a pivovarů.

Rádio Evropa 2 ze skupiny Active Group obchodně zastupuje a reklamu na národní i regionální úrovni prodává Media Club.

zdroj: Evropa 2