Hitrádio spustilo celoplošnou reklamní kampaň

Hitrádio přichází historicky poprvé s celoplošnou marketingovou kampaní. Využívá tváře moderátorů centrální ranní show i nejvýraznějších moderátorů v regionech.

Celoplošná kampaň Hitradia - Aleš Lehký, Dan Rakaczký, Kateřina Pechová, Dominik Vršanský

Cílem kampaně je posílit znalost značky sítě Hitrádií, a současně posílit poslechovost v regionálních vysílacích časech.

Hitrádio – rodina Hitrádií, se během posledních 3 let docela hodně proměnilo. Rodina se rozrostla o nová Hitrádia a tím se také rozšířila do dalších regionů, prošla změnou programového formátu i rebrandingem. Celkem logicky  tak nyní přichází na řadu marketingová kampaň. Ta je historicky poprvé celoplošná a současně lokalizovaná. V každé části republiky využívá regionální moderátory – rádiové osobnosti, které spojí s hlavní moderátorskou dvojicí ze Snídaně šampionů, Dominikem Vršanským a Kateřinou Pechovou. 

Hitrádia mají za sebou turbulentní období, kdy se vlivem pandemie protáhl proces rebrandingu na delší období, než se původně předpokládalo. Poté došlo k programovým změnám a nyní jsme připravili masivní celoplošnou kampaň, která má nejen připomenout produkt a konkrétní vysílací čas v daném regionu, ale má podpořit i image rádia, kterou jsme v rámci rebrandingu tvořili. Jednoduše řečeno slovy našeho claimu, naše srdce bije pro regiony,“ vysvětluje Petr Uchytil, ředitel produktu a marketingu mediální skupiny.

Kampaň má pozvolný start a gradovat bude před Vánocemi. Využívá TV, outdoorové plochy, online i tisk.

Hitrádio je síť programově unifikovaná síť stanic, kterou tvoří Hitrádia Vysočina, Orion, FM Plus, Faktor, Černá Hora, City Brno, City 93,7 FM, North Music, Contact, a  Hitrádio Zlín. Cílovou skupinou jsou posluchači ve věku 20-49 let. Program tvoří hity od těch největších po ty nejnovější, regionální zpravodajství a informační servis. Vysílání je částečně společné a částečně regionální (zpravidla s identickým hudebním playlistem).

Stanice patří do mediální skupiny Media Bohemia, reklamu prodává Radiohouse.

zdroj: Media Bohemia, RADIOHOUSE