Hey radio získalo 2 nové FM vysílače

Hey Radio postupně, po malých krůčcích, rozšiřuje síť svých FM vysílačů. Dostává tak svůj signál i do míst, kde ho dříve nebylo možné na běžných přijímačích poslouchat.

Nové vysílače Hey radia: Ústí nad Labem 101,2 FM, Černice 87,8 FM

Aktuálně stanice získala licenci pro další 2 vysílače:

  • Ústí nad Labem – Předlice 101,2 FM (100 W)
  • Černice 87,8 FM (50 W)

Protože oba nové vysílače budou pracovat jen s malým výkonem, pokryjí kvalitním signálem jen nevelké území ve svém bezprostředním okolí.

Historie tohoto rádia sahá do roku 2011, kdy zahájilo ve středních Čechách pravidelné vysílání jako Rádio Sázava. V roce 2016 prošlo rebrandingem, přičemž došlo i ke změně názvu na Hey radio. Nezaměňujte si ho ale s Rádiem Hey!, které v minulosti vysílalo v Ostravě, Brně, Praze, Pardubicích a na Liberecku. To zaniklo v roce 2013, když jeho vysílače vlastník využil pro expanzi jiných svých stanic, konkrétně Country radia a Signál rádia.

Hey je formátem rocková hudební stance s širší záběrem, který jde výrazně za hranice mainstreamu. Kromě klasických rozhlasových přijímačů je možné stanici poslouchat také na digitálních rádiích v Praze a Středních Čechách (multiplex COLOR DAB+) nebo online. 

Hey radio je nezávislá stanice bez obchodního zastoupení, reklamu si prodává sama. 

zdroje: RRTV, Hey radio