Fandíte fotbalu? Euro 2024 na rádiu

Radiožurnál a Radiožurnál Sport odvysílají všechny přímé přenosy všech zápasů české reprezentace na Mistrovství Evropy ve fotbale.

Euro 2024 - živé přenosy bude vysílat Radiožurnál a Radiožurnál Sport, Mistrovství Evropy ve fotbale 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale UEFA Euro 2024 s českou účastí se koná v Německu od 14. června do 14. července 2024. Češi se v základní skupině F postupně utkají:

  • 18. 6. od 21 hod. s Portugalskem,
  • 22. 6. od 15 hod. s Gruzií a
  • 26. 6. od 19 hod. s Tureckem.

Všechny zápasy českého národního týmu a důležité souhrny v průběhu každého dne bude živě vysílat Radiožurnál.

Český rozhlas má jako jediné rozhlasové médium v ČR vysílací licenci na přímé přenosy všech zápasů a jeho sportovní komentátoři tak budou z místa živě komentovat veškeré zajímavé fotbalové dění.

„Těšíme se, že budeme u dalšího skvělého úspěchu českého sportu, bylo by to parádní. V každém případě jsme připraveni nabídnout posluchačům hodiny fotbalového vysílání nejenom v přímých přenosech všech zápasů fotbalového Eura na Radiožurnálu Sport, ale přímo z dějiště budeme přinášet informace po celý den také na Radiožurnálu,“ uvedl šéfredaktor Radiožurnálu Sport Miroslav Bureš.

Radiožurnál Sport navíc pro fanoušky připravuje „Studio Euro 2024“, a to každý hrací den šampionátu před vybraným zápasem. Ve sportovním studiu budou diskutovat fotbaloví experti Pavel Horváth, Václav Kadlec, Dušan Uhrin ml. a Horst Siegel.

zdroj: Český rozhlas